Rozkład Jazdy

Zdarzenie 

Tytul:
Karaoke
Kiedy:
19.03.2020 czw 21.00 godz.
Gdzie:
Cegielnia pub & club - Kraków
Kategoria:
Przemek

Opis

Przepraszamy, opis nie jest dostepny

Miejsce

Cegielnia pub & clubMapa
Mapa
Miejsce:
Cegielnia pub & club   -   Strona www
Ulica:
Floriańska 27
Kod:
31-019
Miasto:
Kraków
Województwo:
Małopolskie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

 

Cegielnia to nowe miejsce spotkań dla ludzi z pasją, gdzie walory pubu i clubu łączą się w zabytkowej kamienicy tuż przy krakowskim Rynku Głównym.
Cegła stanowi nieodłączny element wystroju wnętrza, wyeksponowana dodatkowo spójnym oświetleniem sprawia, że w środku jest klimatycznie, ciepło i przytulnie :)
Muzycznie usłyszycie największe polskie i zagraniczne przeboje minionych dekad. Kto z Was nie zna ponadczasowych hitów takich artystów, jak Madonna, ABBA, Bon Jovi, ATB, Budka Suflera, Manam, Maryla Rodowicz czy Lady Pank?
To zaledwie przedsmak muzycznej podróży, w którą Was zabierzemy od lat 70. po największe współczesne hity. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w naszych progach coś dla siebie.
Przygotowaliśmy dla Was stół bilardowy, darty, przekąski, tosty na ciepło, różnorodne ceny na każdą kieszeń, przestronne loże od 5 – 20 osób oraz miłą i profesjonalną obsługa (będziecie mogli śmiało powierzyć swój wieczór naszym barmanom). W Cegielni znajdzie się także miejsce, gdzie będziecie mogli zostawić swój ślad. Osoby palące zapraszamy do palarni, a w okresie letnim zapraszamy wszystkich do ogródka.
W czwartki i piątki planujemy wieczory z Karaoke, w soboty imprezy taneczne z DJem.
Cegielnia będzie czynna codziennie od 18.00 – ostatniego klienta.
Każdego dnia czekać będą na Was atrakcyjne promocje.
Otwarcie wkrótce!